Bikonuvar Hakkında

Bikonuvar
Bikonuvar 5 yıl önce

Düşüncelerin ve deneyimlerin paylaşımı; toplumların gelişmesine ve ilerlemesine katkı sağlayan önemli şeylerin başında gelir. Burayı oluştururken bu düşünceden oldukça fazla güç aldım.

İnsanlık tarihinde bilgi birikiminin yazıya dökülmesiyle hızlanan bir süreç var. Yazıyla birlikte sonraki nesillere aktarılan bilgiler bu sürecin daha kesintisiz devam etmesini sağladı. Matbaanin icadıyla fikir paylaşımı belirli bir zümrenin tekelinde olmaktan çıkıp kitlelere yayıldı. Bu yayılmanın sonucu olarak daha fazla insan ideal olanın peşine düştü. Bu macera beraberinde birçok radikal değişikliği getirdi.

Kısa bir zaman öncesinde hayal bile edileyemeyecek imkanlara sahip olduğumuz bir dönemde yaşıyoruz. Büyük olsalıkla insanlık tarihinde değişim hızının doruk noktasına ulaştığı bir dönem. Peki daha ne kadar ileriye gidilebilir? Hayal gücümüz bunun cevabını verebilir mi?

Yazıyla hızlanan, durmadan devam eden bu sürece katkıda bulunmak istedim. Başlamadan önce benzer platformların kullanışlılığı arttıran yanlarını inceledim, onları burada birleştirmeye çalıştım. Bunu yaparken elimden geldiği kadar fazla çeşitlilik sunmaya çalışırken bir o kadar da basit tutmaya çalıştım. Ortaya Bikonuvar çıktı.

Bikonuvar'ın öne çıkan yanlarından bazılarını maddeler halinde kısaca yazmak isterim;

  • Herhangi bir konuda yazı yayınlayabilir, soru sorabilir yada sorulan sorulara cevap verebilirsin.
  • İçeriklere yorum yapabilir, yorumları cevaplayabilirsin.
  • Başlıklar oluşturup düzenleyebilirsin. İlgili başlıklarla etiketlenen içerikleri başlığın sayfasından takip edilebilirsin.
  • İçeriklere değişik önererek, başlıklarını düzenlemeye yardımcı olarak geliştirilmesine yardımcı olabilirsin.

Şuan aklıma gelmeyen başka özellikler karşıtırılarak keşfedilmeyi bekliyor olabilir.

Daha da geliştirmek ve kullanışlı bir iş çıkarmış olmak umuduyla.


Yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.
Koyu Tema
Geri Bildirim