Bikonuvar Gizlilik ve Güvenlik

Bikonuvar
Bikonuvar 5 yıl önce

Kullanım Bilgileri ve Kişisel Bilgiler

  • Kayıt olurken ya da daha sonrasında sağladığınız hiçbir kişisel bilgi (telefon, e-posta adresi vb.) yasal bir zorunluluk oluşmadıkça ya da izniniz olmadıkça 3. kişilerle paylaşılmaz, amacı dışında kullanılmaz.
  • Dolaşılan sayfalar ve görüntüleme süreleri kullanıcı deneyimini arttırmak için toplanabilir ve kullanılabilir.
  • İlgili mevzuat gereği kullanıcı ip adresi bilgisi belirli bir süre saklanır. Yasal zorunluluk oluşması durumunda bu bilgiler hukuki olarak yetkilendirilmiş kurumlarla paylaşılabilir .

Kurabiyeler

  • Kullanımı daha etkin hale getirmek için kurabiyeler kullanılabilir. Kurabiyeler bir takım veriler içeren ufak dosyalardır. Kurabiyeler bilgisayarınızda saklanır. Sonraki ziyaretlerinizde bu veriler sizi tanımlamak için okunabilir ve tekrar kullanılabilir. Kurabiyeler çeşitli amaçlar için kullanılabilir, örneğin; kullanım tercihlerinizin veya dil tercihlerinizin hatırlanması gibi. Kurabiyeler tamamen zararsızdır. Kurabiyeleri kabul etmek istemiyorsanız kullandığınız tarayıcının ayarlarını değiştirerek kurabiye kabulünü engelleyebilirsiniz. Kurabiyeleri engelleme hakkında detaylı bilgi için tarayıcınızın yardım bölümünü inceleyebilirsiniz.

İçerik

  • Kullanım koşullarını ihlal eden bir içerik, genelde içeriğin sağ alt köşesinde 'üç noktalı açılan menü' içerisinde bulunan 'Bildir' linki ya da 'Bize Ulaşın' sayfası altında yer alan iletişim formunu kullanılarak bildirilebilir.

İnternet Güvenliği

  • Güvenlik anlamında elimizden geleni yapıyoruz. Buna rağmen kullanım sırasında bilgisayarınızda oluşabilecek bozulma, verilerin zarar görmesi gibi durumlarda sorumluluk kabul etmiyoruz. Kullanım sırasında oluşabilecek risklerin daha etkin önlenmesi adına bilgisayarınızda güncel bir antivirüs yazılımının bulunması tavsiye edilir.
  • Bazı içerikler farklı web sitelerine bağlantılar içeriyor olabilir. Bu bağlantılarla ilgili herhangi bir ön kontrol yapılmamaktadır. Bu bağlantılara tıklamak tamamen kullanıcının tercih ve sorumluluğundadır.

Bilgi Edinme ve İtiraz

  • Yukarıda yazanlarla ilgili itiraz ya da merak ettiğiniz bir husus varsa iletisim@bikonuvar.com adresine konu ile ilgili bir e-posta atarak bilgi talep edebilirsiniz.

Verilerin Silinmesi ve Hesap Kapatma

  • Burada yer alan herhangi bir içeriğin silinmesi gerektiğini düşünüyorsanız, konuyla ilgili talebinizi iletisim@bikonuvar.com adresine iletebilirsiniz. Konu ile ilgili geri dönüş en geç 48 saat içerisinde yapılacaktır.
  • Hesap kapatma işlemini; kayıtlı e-posta adresinden, iletisim@bikonuvar.com adresine, hesabınızı kapatmak istediğinize dair bir e-posta atarak gerçekleştirebilirsiniz. Hesap kapatma işlemi en fazla 48 saat içerisinde gerçekleştirilir. Hesap kapatma işlemiyle var olan tüm girdi ve bilgileriniz geri döndürülemez bir biçimde bikonuvar veritabanından silinir. Hesap kapatma işlemi sonrasında işlemin gerçekleştiğine dair bilgilendirme e-postası ilgili adrese gönderilir.

Yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap.
Koyu Tema
Geri Bildirim